KHANWARS Gothic Club

Forum klanu Gothic Club


#1 2008-09-22 00:29:26

zdzicho01

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 23
Punktów :   

Rules

Możecie się pochwalić jacy jesteście dobrzy w te klocki.


http://game.khanwars.wp.pl/signatures/world_4/7702.jpg

Offline

 

#2 2008-09-22 09:04:56

delta19

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Rules

Witam
właśnie zarejestrowałem się .
Coś tu cichutko

Offline

 

#3 2008-09-22 09:09:41

zdzicho01

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 23
Punktów :   

Re: Rules

Nasz moderator starego forum nie za bardzo jest zadowolony. Druga sprawa że będzie można zauważyć komu zależy na grze.


http://game.khanwars.wp.pl/signatures/world_4/7702.jpg

Offline

 

#4 2008-09-22 11:38:45

delta19

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Rules

I o to chodzi ,wolę to forum bo mam po zalogowaniu otwarte w nowym
oknie i zminimalizowane przez co łatwiejszy dostęp

Offline

 

#5 2008-09-26 03:30:03

Mr.Jurczycho

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 21
Punktów :   

Re: Rules

Posluchaj "nowy moderatorze""nowego forum".KOMU ZALEZY NA GRZE WIDAC PO TYM JAK  WSPOLPRACUJE Z INNYMI!!!Czy ty kiedys cos odpisales do mnie co do ostatnich moich wiadomosci do wszystkich???NIE WIDZE NIC!
WIEC SIE  WEZ I ZACZNIJ SLUCHAC O CZYM SIE MOWI!
Ciebie nic nie obchodzi poza TWOIM forum bo NASZE CI SIE NIE PODOBALO!!!!!Wiec dlaczego nie zalozysz swojego klanu??????????Bedziesztam mogl zadzic sie jak szara ges.Nie da sie z toba dogadac.Nasze zalozenia klanu  gdzie one sa???Co dla ciebie znacza?Pomogles komus ostatnio?Nie odpisales nawet co do Soboty.Ruszamy z Legiony na "Bombastika"Czytaj moja wiadomosc masowa dla wszystkich.

Offline

 

#6 2008-09-26 09:01:51

zdzicho01

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 23
Punktów :   

Re: Rules

Od kilku dni proszę Ciebie o to abyś umieścił na forum informacje na temat ataku. Co Ty mi łaskę robisz? Nie muszę być w TWOIM klanie. Forum zrobiłem bo jest bardziej czytelne. Ty nawet nie potrafiłeś się na nim zarejestrować. Chcesz to sam je prowadz masz wszelkie uprawnienia do tego. Twoje informacje klanowe znikają w nadmiarze innych informacji wiec nie mam na co odpisywać bo nie wiem nawet co piszesz. Życzę powodzenia w dalszej grze w TWOIM zgranym klanie. Odchodzę bo nikt nie zainteresował się że mnie też ktoś jedzie i muszę się SAM bronić. Ty prowadzisz SWOJĄ wojnę i namawiasz do niej wszystkich właściwie powinno być zmuszasz. I nawet nie zinteresowałeś się że moje balisty będą szły do niego 2 dni. Powodzenia


http://game.khanwars.wp.pl/signatures/world_4/7702.jpg

Offline

 

#7 2008-09-26 12:28:45

Mr.Jurczycho

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 21
Punktów :   

Re: Rules

Nie moglem sie zarejestrowac bo nie znalem chasla!!!.Z chaslem,jak widzisz nie ma problemu teraz!Mysle ze ty nie chcesz czytac tego co ja piszę!Boombastik to jak Binladen,stwarza ogolne zagrozenie nie tylko dla nas!Przestan stroic fochy tylko napisz co mozesz wtedy zrobic w tej sprawie.Jak widzisz staram sie pisac wszedzie na twoim forum.Jest lepsze niz to stare.Pamietaj ze rejestrowanie sie,wszedzie wymaga chasla.Z chaslem kazdy potrafi!
Odpisz,zobaczymy w Sobote co z Boombastikiem.Legionz jego beda jechac!My tez ci co chca!Nikogo przeciez nie zmusze na sile!Nigdy wam nie pisalem ze "Boombastik"To prawie moj sasiad!Moja armia idzie do niego bez machin tylko 20 minut!!
Lekka i Ciezka kawaleria tylko 10 minut!Niestety on do mnie tez!

Offline

 

#8 2008-09-26 16:05:06

Mashete

Czytacz

Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 9
Punktów :   

Re: Rules

Przy rejestracji sobie wymyślasz jakie hasło chcesz a zdzicho01 chciał dobrze z tym forum tylko ty tego nie widzisz i myślisz że on chce władzy
właśnie z tym forum przyłożył się do rozwoju klanu żeby było coraz lepsze
Jeśli chodzi o ciebie mr.jurczycho to ja myśle że to ty się żądzisz
mówiłeś  że lepiej będzie jak  ździcho01 odejdzie i odszedł
postawiłeś na swoim i co zadowolony pewnie jesteś

Offline

 

#9 2008-09-27 17:49:33

Mr.Jurczycho

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 21
Punktów :   

Re: Rules

Odpowiedz do Mashete.Ten konflkt ze Zdzicho01 trwa nie z powodu tej gry.Bylismy nawet kiedys przyjaciolmi.Nic nie wiesz na ten temat co zaszlo miedzy nami.To sa sprawy prywatne.Od tej pory sam wybral droge ktora kroczy teraz.Gdybys tylko wiedzial o co chodzi,nie pisalbys tego co napisales.

Offline

 

#10 2008-09-27 20:21:24

Mashete

Czytacz

Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 9
Punktów :   

Re: Rules

to piszcie  to sobie na priva a nie na forum

Offline

 

#11 2008-09-28 00:04:02

zdzicho01

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 23
Punktów :   

Re: Rules

Wypraszam sobie ale moje decyzje dotyczą tylko gry. Namawiasz wszystkich do Twojej wojny Panie Jurek. Już w perwszej edycji przeprowadził beznadziejny wywiad po którym moje wojska poszły do piachu. I wcale nie było to na chwałę klanu bo wstrzymało to mój rozwój i nabiło punktów przeciwnikowi. Gdy w tej rundzie stracił całe wojo Pan Jurek to prosił się wszystkich o surowce, oczywiście na chawłę klanu. Natomiast nie zmartwił się moją stratą. Nawet skany z ataków nic nie daly. Nawet przez moment nie nazwał mojego najeźdźcy przeciwnikiem klanu. No i fakt zbudowania tego forum odczuł jako moją ingerencję we władzę i próbę anarchii.


http://game.khanwars.wp.pl/signatures/world_4/7702.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lesnictwo.pun.pl www.servers.pun.pl www.13clan.pun.pl www.fannaruto.pun.pl www.pbf-skateboarding.pun.pl